Sesja rodzinna Bojanowo - plener na polu

Sesja rodzinna Bojanowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka z doświadczeniem w wykonywaniu sesji rodzinnych w Bojanowie i w okolicach. Na swoje usługi dostarczam najwyższej jakości zdjęcia. Jestem tam, gdzie potrzebujesz mnie i wesprę Cię w tworzeniu wyjątkowych wspomnień z każdej rodzinnej uroczystości. Oferuję również indywidualne sesje, które uwiecznią niezapomniane chwile i bliskie Więzi. Zaufaj mi i pozwól odkryć dla Ciebie wymiar fotografii! Zapytaj mnie o więcej informacji, a ja wesprę Cię w stworzeniu wyjątkowych ujęć.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Marie Filonenko jest profesjonalną fotografką, która specjalizuje się w sesjach rodzinnych. Pracuje głównie na terenie powiatu rawickiego, w miejscowościach takich jak Bojanowo, Poniec, Rydzyna, Rawicz, Miejska Górka i Krobia. Lubi również podróżować i wykonywać sesje portretowe na terenie całego kraju. Jeśli masz nietypowe miejsce, w którym chcesz mieć sesję, Marie jest w stanie wykonać to zadanie. Chętnie wybiera się również w inne regiony Polski i za granicę, aby stanowić jeszcze większą różnorodność. Odwiedź stronę, aby dowiedzieć się więcej o sesjach Marie i jej wyjątkowym stylu fotografowania.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl