Sesja zdjęciowa dla par Krobia - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Krobia

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej usługi wykonania sesji zdjęciowej dla par, tworzenia pięknych i niezapomnianych chwil. Oferuję profesjonalną sesję w plenerze pięknych okolic Krobii oraz sesję w studio. Z radością przyjmę wszystkie twórcze propozycje i wykonam zdjęcia zgodne z wyobrażeniami moich klientów. Pragnę stworzyć Państwu niepowtarzalne i wyjątkowe momenty. Jestem profesjonalną fotografką, pragnącą zmienić sposób, w jaki klienci fotografują ważne momenty. Wierzę, że dzięki ujęciom cudownych chwil potrafię tworzyć długotrwałą pamiątkę dla Państwa. U mnie nie ma dwóch takich samych sesji.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa - para tańczy w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Sesje fotograficzne dla par na terenie miejscowości Krobia i innych miejscowości powiatu gostyńskiego - Gostyń, Poniec, Miejska Górka, Kobylin czy Pogorzela - to specjalność fotografki Marie Filonenko. Co więcej w swojej ofercie posiada usługi fotograficzne dla klientów z całej Polski i jest gotowa do podróży również poza region lub kraj. Marie z przyjemnością spotka się z Państwem by spełnić Wasze marzenia o sesji zdjęciowej. W swojej pracy wykorzystuje naturalną światło i piękno natury tworząc niesamowite portrety.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl