Sesja zdjęciowa dla par Miejska Górka - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Miejska Górka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka. Chciałabym przedstawić Wam swoją ofertę wykonania sesji zdjęciowej dla par w miejscowości Miejska Górka i okolicach. Współpraca ze mną wiąże się z zagwarantowaniem zarówno pięknych i wyjątkowych wspomnień, jak również idealnych dokumentów. Pozwolę Wam uwiecznić wszystkie momenty szczęścia, których doświadczacie, oraz stworzyć niesamowitą pamiątkę. Prowadzę kreatywną i profesjonalną sesję zdjęciową, która przedstawi Was w najlepszym świetle. Zapraszam do kontaktu ze mną w celu dalszych informacji o ofercie.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko oferuje usługi sesji zdjęciowych dla par na terenie miejscowości Miejska Górka oraz innych okolicznych miejscowości, obejmujących powiat rawicki, takich jak Rawicz, Krobia, Jutrosin, Bojanowo, Poniec. Szczególnie z tego terenu chętnie wykonuję sesje, dzięki czemu mam okazję poznać miejsca widoczne na zdjęciach. Ponadto, Marie jest również gotowa do podróży w inne regiony Polski, aby stworzyć najlepszy i najwyjątkowy album dla klientów. Uwielbiam dzielić się swoja fotografią.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl