Sesja zdjęciowa dla par Osieczna - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Osieczna

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Czy szukacie kogoś, kto wykona dla Was wyjątkową sesję zdjęciową? Jako fotografka tworzę piękne portrety na najróżniejszych terenach. Wybieram się do Osiecznej i okolic na sesje dla par i chętnie Was poznam. Chcecie pięknych, jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowych zdjęć? Zapraszam do skontaktowania się ze mną – Marie Filonenko. Zaufajcie mi, to będzie sesja, której na długo nie zapomnicie.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna i portretowa jestem aktywna głównie na terenie powiatu leszczyńskiego, zwłaszcza w Osiecznej oraz innych miejscowościach w sąsiedztwie: Leszno, Krzywiń, Rydzyna, Śmigiel, Poniec. Wykonuję także sesje zdjęciowe na terenie całej Polski i zawsze gotowa jestem do podjęcia wyzwania i wyjazdu w inne regiony. Z ogromną przyjemnością tworzę wspomnienia dla par młodych i dla każdego, kto chce uchwycić wspaniałe momenty.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl