Sesja zdjęciowa dla par Leszno - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Leszno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko i jako fotografka zajmuję się wykonywaniem sesji zdjęciowych dla par w województwie wielkopolskim i okolicach. Jeśli szukacie sposobu na uwiecznienie Waszej wyjątkowej chwili – dołączcie do grona moich zadowolonych klientów i skontaktujcie się ze mną teraz! Z przyjemnością pomogę Wam stworzyć pamiątkę na całe życie. Pracuję z pasją, wykorzystując naturalne światło do stworzenia zgrabnych i pięknych zdjęć. Moim celem jest zadowolenie moich klientów. Dołącz do grupy zadowolonych klientów i skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o mnie i mojej ofercie.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka mam przyjemność wykonywać sesje zdjęciowe dla par w pięknym regionie Leszna oraz w sąsiednich miejscowościach, takich jak Rydzyna, Osieczna, Poniec, Śmigiel, Bojanowo. Ponadto jestem gotowa do podróży w inne części Polski i jestem otwarta na sesje, które będą odbywać się w innych regionach. Dzięki mojej wyjątkowej wizji i nieustannej pasji staram się wykonywać zdjęcia, które są naprawdę szczególne.” Niezależnie od miejsca, mogę stworzyć piękne historie, które odzwierciedlają chwile radości, miłości i spontaniczności.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl