Sesja chrztu Wielichowo - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Wielichowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką chrzestnych. Uwielbiam wykonywać sesje chrztu i uwieczniać na zdjęciach ten wyjątkowy i szczególny moment dla rodziców i ich dzieci. Mam niezwykły dar do pozowania dla osób w niesamowitych wnętrzach i zdobywania zmysłowych ujęć pełnych emocji. Jeśli szukacie kogoś, kto wykona dla Was piękną sesję chrztu, to dobrze trafiliście! Jestem dostępna na terenie Wielichowa i okolic, gotowa uhonorować Wasze ulubione miejsce bądź lokalizację, aby wykonać dla Was wyjątkowe zdjęcia. Odwiedźcie mój profil i zapoznajcie się z moim portfolio, a następnie skontaktujcie się ze mną aby ustalić szczegóły.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka chrztu, wykonuję sesje na terenie małej miejscowości Wielichowo oraz innych miejscowości znajdujących się w powiecie grodziskim, takich jak: Rakoniewice, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Śmigiel, Kościan. Posiadam zawsze pełne zaangażowanie i zrobię wszystko, aby sesja chrztu wypadła wyjątkowo. Oczywiście, jestem gotowa wyjechać do innych regionów w Polsce i poza granicami, jeśli to konieczne. Chętnie poszerzam swoje kompetencje i sam rozwój, uczestnicząc w sesjach poza miejscem zamieszkania.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu, staram się uchwycić najważniejsze momenty takie jak małżonkowie składający przysięgę, dziecko okadzane wodą święconą i ludzi obecnych w kościele. Za każdym razem wykazuję się profesjonalizmem, inicjatywą i empatią współtworząc imponujące zdjęcia. W tym regionie mamy szczęście mieć piękne parafie takie jak Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny i Parafia pod wezwaniem Św. Marcina i Stanisława Biskupa. Zawsze jestem pełna pomysłów i wyczucia odpowiedniego momentu. Moim celem jest sprawić, aby sesja chrztu pozostawiła po sobie piękne wspomnienia.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Marcina i Stanisława Biskupa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętej Faustyny Kowalskiej, a także Parafia pod wezwaniem Świętej Jadwigi Śląskiej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej, Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego i Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl