Sesja chrztu Zbąszyń - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Zbąszyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, jestem Marie Filonenko, fotografką specjalizującą się w sesjach chrztu w okolicach Zbąszynia i chciałabym Cię zachęcić do pierwszego spotkania, podczas którego będziemy mogli zacieśnić naszą współpracę. Zdjęcia, które zrobimy będą cudownym wspomnieniem na lata. Przedmiotem naszej współpracy będą wrażenia, wyzwania i wspaniałe historie. Razem stworzymy piękną sesję zdjęciową, która będzie mówić sama za siebie.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko specjalizuje się w wykonaniu profesjonalnych sesji chrztu w miejscowości Zbąszyń, jak również w miejscach sąsiednich takich jak Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Rakoniewice, Lwówek, Grodzisk Wielkopolski i otaczających powiat nowotomyski. Marie jest rozdzielona do wyjazdów w inne części kraju i wykonuje sesje w całej Polsce. Jest gotowa podróżować po kraju i przekazać na zdjęciach niezapomniane chwile swoim klientom.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu serdecznie witam wszystkich przybyłych na moje strony internetowe. Bez względu na to, w którym kościele odbywa się chrzest, staram się, aby każda sesja chrztu była ekscytująca. Zawsze jestem zaangażowany w wykonywaną pracę i troszczę się, aby każdy otrzymał piękne wspomnienia na całe życie. Posiadam duże doświadczenie w robieniu doskonałych portretów i dostrzeganiu emocjonalnych momentów. Doświadczenie zdobyłam, m.in. fotografując ceremonie chrztu w takich kościołach jak: Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem św.Wawrzyńca to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej i Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl