Sesja chrztu Kościan - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Kościan

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witam! Jestem Marie Filonenko i jako fotografka specjalizuję się w niepowtarzalnych sesjach chrztu. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu ze mną w celu umówienia sesji na terenie Kościański i całego województwa wielkopolskiego. Chętnie podejmę się tworzenia wspaniałych wspomnień i zadbam o profesjonalny zapis Waszej przygody. Zapewniam, że uzupełnię każdą sesję kilkoma wyjątkowymi ujęciami, które będą trwałą pamiątką tego szczególnego dnia. Cieszę się, że tu jesteś! Jestem do Państwa dyspozycji, by wspólnie stworzyć wyjątkowe przygotowania do sesji chrztu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako wieloletni fotograf z Kościana, Marie Filonenko uwiecznia słodkie i szczególne momenty z życia swoich klientów i ułatwia im zachowanie wspomnień ślubnych i rodzinnych. Marie wykonuje sesje chrztu na terenie powiatu kościańskiego i sąsiednich miejscowości takich jak: Czempiń, Śmigiel, Krzywiń, Wielichowo, Osieczna, jak również w innych rejonach w całej Polsce i jest gotowa do podróży w inne regiony, jeśli zajdzie taka potrzeba. Posiada ona wszystkie niezbędne narzędzia, aby uzyskać piękne zdjęcia z chrztu i w innych okazjach. Marie Filonenko zapewnia pełne usługi fotograficzne z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny podczas pandemii.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrzcin oferuję pełne zaangażowanie i inicjatywę, aby zapewnić Państwu pełny i wyjątkowy reportaż Chrztu Świętego. W mojej pracy na profesjonalnym poziomie dostrzegam i dokumentuję emocje, ekspresje i wyjątkowe momenty, tworząc piękne i ciekawe kompozycje. Mam przyjemność fotografowania w wyjątkowych kościołach patronackich: Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej oraz Parafia pod wezwaniem Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, które są pięknym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia. Po każdej sesji mogą Państwo liczyć na najlepszej jakości zdjęcia, które na zawsze przywołają wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Brata Alberta Chmielowskiego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św.Michała Archanioła, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki, Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja Biskupa i Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl