Sesja chrztu Rakoniewice - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Rakoniewice

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie i oferuję profesjonalne wykonanie sesji fotograficznych chrztu dla małych dzieci. Dzięki mojemu doświadczeniu i wieloletniej pasji, mam gwarancję uwiecznienia najważniejszych momentów Waszego dziecka. Przyjmuję zlecenia w Rakoniewicach i okolicach z zapewnieniem najwyższej jakości na zdjęciach. Skontaktuj się ze mną i przekonaj się, jak wspaniałych wspomnień z chrztu nadać pięknej formy! Sprawimy, że te momenty staną się niezapomniane! Daję gwarancję, że skorzystanie z moich usług będzie wyjątkowym doświadczeniem.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - ojciec podnosi chłopca by ten zdmuchnął świeczkę na torcie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko zajmuje się wykonywaniem sesji fotograficznych chrzcin na terenie powiatu grodziskiego, na przykład Rakoniewice oraz Wielichowo, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica i Nowy Tomyśl. Poza tym wykonuje sesje chrztu na terenie całej Polski i jest gotowa podróżować do innych regionów, aby wykonać usługi dla swoich klientów. Zawsze dąży do stworzenia wybitnego wizerunku i pięknych zapamiętanych chwil. Stara się oferować najlepszą możliwą obsługę i dbać o dobro i zadowolenie Klientów.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu, jestem dumna z mojego zaangażowania w tworzenie wyjątkowych sesji. Jestem bardziej niż zaangażowana w zrozumienie imienia i historii nowo narodzonego - jest to podstawą każdego zdjęcia, jakie tworzę. Konsultuję rodziców na temat ubrań i dekoracji, aby cała sesja była dostosowana do ich życzeń i temperamentu dziecka. Potrafię wychwycić najdrobniejsze i najważniejsze szczegóły, aby wszystko wspaniale ze sobą współgrało. Umiejętnie tworzę ciekawe i emocjonalne kadry. Nasza okolica ma piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Św. Marcina i Stanisława Biskupa oraz Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny, gdzie realizuję sesje chrzcielne.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Marcina i Stanisława Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętej Faustyny Kowalskiej, Parafia pod wezwaniem Świętej Jadwigi Śląskiej i Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl