Sesja chrztu Śmigiel - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Śmigiel

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witajcie! Nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Chciałabym Was serdecznie zaprosić do skorzystania z usługi wykonania sesji chrztu w okolicach Śmigiel. Z wielką przyjemnością wychwycę wszystkie najważniejsze momenty z tego szczególnego dnia. Moja oferta jest bardzo kompleksowa - zapewni Wam scenografię, stylizację i kreatywne kompozycje, dzięki czemu Wasza sesja będzie wyjątkowa. Jestem otwarta na wszelkie propozycje - jestem do Waszej dyspozycji! Nie mogę się już doczekać, by pomóc Wam uwiecznić spektakularne chwile tego wyjątkowego dnia i odpowiednio je zatrzymać na długie lata.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka działam na terenie miejscowości Śmigiel oraz innych, sąsiadujących z nią, miejscowościach powiatu kościańskiego takich jak Kościan, Osieczna, Wielichowo, Leszno i Krzywiń, a oferuję sesje chrztu. Co więcej, chętnie wykonuję zlecenia z całej Polski i jestem gotowa do podróży w inne regiony.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako profesjonalna fotografka chrztu staram się robić wszystko, co w mojej mocy, aby mój klient miał niezapomniane wspomnienia z tej uroczystości. Moim celem jest dostrzeżenie i uwiecznienie wszystkich emocjonalnych momentów oraz tworzenie fascynujących kadrów. Mam dar pozwalający mi dostrzec najpiękniejsze detale każdej uroczystości. We Wrocławiu są piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki - w pracach w tych pięknych miejscach mogę pokazać swoją inicjatywę i specjalistyczne umiejętności.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Kostki może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, a także Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy i Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl