Sesja chrztu Kłodawa - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Kłodawa

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Fotografuję chrzty od 5 lat i pomogłam wyrazić magię tego jednego, wyjątkowego dnia w wielu rodzinach. Pasja do fotografowania chrztów towarzyszy mi i daje mi mnóstwo radości. Serdecznie zapraszam do współpracy, jeśli poszukujesz fotografa. Potrafię uchwycić najpiękniejsze chwile, które trwają tylko moment, aby uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Oferuję sesje w Kłodawie i okolicach. Chętnie odpowiem na Państwa pytania i zrealizuję Wasze oczekiwania. Zapraszam do skontaktowania się z Marie Filonenko.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - zdjęcie grupowe rodziny na tle parku
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako utytułowana fotografka, Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu na terenie miejscowości Kłodawa oraz w innych miejscach powiatu kolskiego, takich jak Przedecz, Koło, Dąbie, Sompolno, Turek. Marie robi to, aby dostosować się do potrzeb swoich klientów. Nie ogranicza się jednak do powiatu kolskiego - z radością dojeżdża w różne części Polski, aby wykonać wybrany przez klienta rodzinny projekt. Ponadto, jeśli klienci potrzebują, Marie jest gotowa do podróży poza granice kraju.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotograf sprawiam, że sesje chrztu są naprawdę wspaniałe i bezcenne. Często robię sesje w pięknych kościołach, takich jak Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej i Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w okolicy. Pracuję z pełnym zaangażowaniem, dostrzegam emocjonalne chwile i tworzę ciekawe ujęcia podczas reportażu w kościele. Uważam, że odpowiednie ujęcie jest doskonałym środkiem, aby uwiecznić doniosłe wydarzenia i tworzę dokumenty fotograficzne, które są tego warte. Dzięki inicjatywie i doskonałym umiejętnościom, udaje mi się wychwycić idealny moment, tworząc wyjątkowe wspomnienia.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Dominika. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem MB Częstochowskiej, Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP i Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl