Sesja chrztu Przedecz - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Przedecz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie i jestem fotografką ślubną oraz rodzinną. Fotografowanie chrztu, ale także pierwszych urodzin czy kwiatków dziecka jest dla mnie szczególnym wyzwaniem. Specjalizuję się w sesjach chrztu w Przedeczu i okolicach. Staram się, aby każda sesja, którą jestem zaangażowana, dostarczyła maksimum wrażeń i pozostawiła piękną, niepowtarzalną pamiątkę dla rodziny. Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą i skorzystania z usług fotografowania chrztu. Kontakt partnerski, w Andrzejestwo i profesjonalna obsługa - to moja dewiza. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Witam na mojej stronie! Jako fotografka chrztów tworzę piękne wspomnienia, dla par młodych oraz ich dzieci. Miejscem, gdzie najczęściej wykonuję sesje chrztu jest Przedecz oraz inne miejscowości w powiecie kolskim i najbliższych okolicach, takich jak: Kłodawa, Koło, Sompolno, Dąbie, Ślesin. Oczywiście jestem gotowa do podróży w inne najdalsze zakamarki Polski! Poza tym, dostępna jestem również na zagraniczne zamówienia - z każdego zakątka świata.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztów staram się całkowicie poświęcić się mojej pracy i przyłożyć jak najwięcej sił do uwieczniania tego niezwykłego dnia. Dzięki mojej inicjatywie, wspaniałym umiejętnościom dostrzegania i tworzenia niezapomnianych kadrów, moje sesje są wyjątkowe i wyjątkowo udane. Shutter Release to zdecydowanie jeden z moich priorytetów podczas sesji. To dzięki niemu wykonuję wspaniałe kadry w tak pięknych miejscach, jak na przykład Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny czy Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej. Moja praca jest moją pasją i włożam w nią wszystkie siły, aby doprowadzić reportaż do perfekcji.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Dominika, a także Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem MB Częstochowskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl