Sesja chrztu Dobra - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Dobra

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko i zajmuję się fotografią chrztu w okolicach Dobrej i całego województwa wielkopolskiego! Cieszę się, że Cię tu widzę, ponieważ mogę zaoferować Ci serię pięknych zdjęć, pełnych emocji z tego wyjątkowego dnia. Moim celem jest, aby podczas sesji uwiecznić ważne chwile, tak aby po latach wspomnienia wciąż były żywe. Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli ustalić szczegóły i omówić Twoje wyjątkowe wymagania dotyczące sesji chrztu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - gromnica i pamiątka
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko działam głównie na terenie powiatu tureckiego oraz jego okolic, w miejscowościach takich jak: Dobra, Turek, Koźminek, Dąbie, Tuliszków, Koło. Wykonuję sesje chrztu i jestem gotowa wyruszyć w teren w inne regiony Polski. Wolę jednak spędzać czas na miejscu, ponieważ daje mi to możliwość bliższego poznania rodziny oraz oferuje piękne niezapomniane chwile. Dzięki wielu zadowolonym klientom, jestem w stanie wykonywać usługi fotograficzne na wysokim poziomie.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu oferuję rodzicom najwyższą jakość fotografii i niezapomnianej pamiątki z tego wyjątkowego dnia. Miłość zarażam zdjęciami. Profesjonalne i w pełni wykwalifikowane usługi zapewniają sesje, które tworzę z pasją i zaangażowaniem. Charakteryzuje mnie umiejętność dostrzegania jedynych w swoim rodzaju emocjonalnych chwil oraz tworzenia interesujących kadrów, oczywiście w pięknych wnętrzach, takich jak Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej czy Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także Parafia pod wezwaniem św.Jana Chrzciciela. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem św.Jana Chrzciciela, Parafia pod wezwaniem Św. Klary i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl