Sesja chrztu Koło - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Koło

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jeśli szukasz sprawnej i profesjonalnej sesji chrztu dla swojego dziecka, to doskonale trafiłeś! Jako doświadczona fotografka, sesje chrztu kocham szczególnie. Razem z wszelkimi potrzebnymi zdjęciami zostawiam Wam bezcenne wspomnienia w postaci wyjątkowych ujęć! Wykonuję zdjęcia w Kołu i okolicy – serdecznie zapraszam do kontaktu! Anna Marie Filonenko".

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu na obszarze powiatu kolskiego i sąsiadujących miejscowościach, wśród których znajdują się Koło, Dąbie, Kłodawa, Sompolno, Turek i Przedecz. Jednak swoje sesje fotograficzne Marie prowadzi na terenie całej Polski i nie wyklucza podróży w inne regiony.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu dbam o to, aby sesje chrztu były przeprowadzane z największą starannością. Moja wizja, inicjatywa, inspiracja i moje doskonałe umiejętności dostrzegania chwil emocjonalnych podczas tworzenia reportażu w kościele, dają wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia. Wybieram miejsca, które charakteryzują się piękną architekturą i emocjonalnym spokojem. Mogą to być takie piękne kościoły jak Parafia pod wezwaniem MB Częstochowskiej i Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP. Każda sesja chrztu jest dla mnie wyjątkova — staram się aby każdy kadr był pełen magii i uczuć.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem MB Częstochowskiej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem św. Bogumiła, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja, Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl