Sesja chrztu Konin - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Konin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie, fotografka chrzcin specjalizująca się w uwiecznianiu dziecięcych świętowaniach. Chętnie zaproszę Cię do zapoznania się z moją ofertą sesji chrzcin w miejscowości Konin i okolicach. Jestem przekonana, że moje zdjęcia zapewnią Wam niezapomnianą pamiątkę tej szczególnej chwili na lata. Certyfikowana i doświadczona, moja pasja i misja jest prosta: tworzyć piękne i wzruszające wspomnienia na całe życie! Jeśli szukasz profesjonalnego i doświadczonego fotografa chrztu, skontaktuj się ze mną i zobacz, jak mogę Ci pomóc.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Świadczę usługi fotografii chrztu głównie na terenie miejscowości Konin oraz sąsiednich powiatów, takich jak Golina, Ślesin, Kleczew, Tuliszków, Rychwał. Jeśli jednak potrzebujesz sesji fotograficznej poza tym obszarem, jestem gotowa podróżować po całej Polsce, aby spełnić Twoje oczekiwania. Z przyjemnością wykonuję sesje w odległych miejscach i robię wszystko co w mojej mocy, aby udostępnić Ci piękne i ponadczasowe zdjęcia z Twojego ważnego wydarzenia. Ozdób swoje wspomnienia ponadczasową fotografią.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jeżeli szukasz profesjonalnego fotografa na sesję z chrztu świętego to jestem do Twojej dyspozycji. Dzięki mojej inicjatywie i zaangażowaniu do każdego projektu staram się wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Moje umiejętności w dostrzeganiu emocjonalnych momentów połączone z talentem tworzenia ciekawych kadrów i reportażu sprawią, że Wasze zdjęcia z tego dnia będą piękne i niezapomniane. Dla mnie jako fotografa jest to wyjątkowe przeżycie, szczególnie w okolicy, w której są piękne kościoły takie jak Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza czy Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętej Faustyny, Parafia pod wezwaniem Św. Maksymiliana Kolbego i Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl