Sesja artystyczna Kłodawa - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Kłodawa

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Szukasz fotografki, która wykona dla Ciebie sesję artystyczną w województwie wielkopolskim? Wybierz mnie - Marie Filonenko! Współpraca z moją pasją to gwarancja jakości. To, co kocham robić, to tworzenie pięknych wspomnień wyjątkowych chwil, a Kłodawa i okolice okazują się idealnym miejscem na to! Moje długoletnie doświadczenie z fotografią sprawi, że Twoje zdjęcia będą wyjątkowe. Sprawdź moje portfolio i skontaktuj się ze mną, aby rozpocząć tworzenie wspaniałych wspomnień. Zrób coś wyjątkowego! Pozwól mi pomóc Ci wywołać piękną sesję artystyczną.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka artystyczna wykonuję sesje w miejscowości Kłodawa oraz innych miejscach znajdujących się w powiece kolskim, takich jak Przedecz, Koło, Dąbie, Sompolno i Turek. Dodatkowo jestem również otwarta na wyjazdy do innych regionów Polski. Moja praca jest dla mnie podróżą do miejsc, które od dawna szeroko rozpoznaje fotograficzna estetyka.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl