Sesja ciążowa Kłodawa - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Kłodawa

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, fotografka ślubna i ciążowa z Wielkopolski. Uwielbiam kadrować życie i magię naturalnych momentów! Moja oferta obejmuje profesjonalne sesje ciążowe, które będą pamiątką na całe życie. Moje sesje odbywają się w Kłodawie i okolicach, tworząc piękne i wyjątkowe ujęcia! Chętnie przygotuję dla Ciebie coś wyjątkowego. Zobacz mój portfolio i skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka ciążowa Marie Filonenko oferuję sesje fotograficzne dla klientów z miejscowości Kłodawa i innych miejscowości w powiecie kolskim, w tym Przedecz, Koło, Dąbie, Sompolno, Turek. Ponadto, jestem gotowa do przemieszczenia się na teren całej Polski aby wykonać sesję dla mojego klienta. Łączenie naturalny klimatu otoczenia z subtelną aurą ciąży to przede wszystkim styl, który lubię najbardziej. Cieszę się z możliwości tworzenia pięknych i niezapomnianych pamiątek dla moich klientów. Pomogę Ci zatrzymać tę jedyną chwilę na zawsze.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl