Sesja chrztu Dąbie - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Dąbie

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko i chętnie wykonam dla Państwa piękną sesję chrztu w okolicach Dąbia. Uwielbiam tworzyć piękne, trwałe wspomnienia z dnia chrztu Waszego dziecka. Zdjęcia te będąc radosnym wspomnieniem do którego będziecie wracać za każdym razem. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i obejrzenia wybranych realizacji.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu i inne rodzinne sesje na terenie miejscowości Dąbie i innych miast, które obejmują powiat kolski i sąsiednie miasta, takie jak: Koło, Kłodawa, Turek, Dobra, Przedecz. Marie generalnie wykonuje swoje zlecenia w wielu regionach Polski i jest gotowa do podróży w inne zakątki naszego kraju, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Lubię uwieczniać chrzciny i jestem zaangażowana w każdy proces tworzenia zdjęć. Zawsze staram się szukać najlepszych możliwych ujęć, czerpiąc inspirację z otoczenia. Gdy jestem w kościele, chcę wychwycić wszystkie emocjonalne momenty. Do tej pory sfotografowałam chrzty m.in. w Parafii pod wezwaniem Chrystusa Króla oraz Parafii pod wezwaniem Św. Mikołaja. Staram się tworzyć piękne, naturalne i bogate w szczegóły kadry. Na wszystkich sesjach bazuje na wyobraźni, inicjatywie i doskonałym wyczuciu chwili. Dzięki temu udaje mi się tworzyć niezapomniane obrazy, które zachowają ważne chwile na zawsze.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Floriana, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Wita. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem MB Częstochowskiej, Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP i Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl