Sesja zdjęciowa dla par Kłodawa - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Kłodawa

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko – miejska fotografka! Specjalizuję się w sesjach fotograficznych dla par i chętnie tworzę piękne plenery dla Waszych ujęć. Spraw, aby Wasze wspomnienia z dnia ślubu zostały zapisane w romantycznych i żywych zdjęciach, które pozostaną z Wami na zawsze. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej i poznania pełnej oferty sesji zdjęciowych dla par w miejscowości Kłodawa i okolicach. Zapraszam do kontaktu i wspólnego tworzenia pięknych wspomnień! Napisz lub zadzwoń w celu omówienia szczegółów sesji, a odpowiem na Twoje pytania niezwłocznie.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa - para śmieje się podczas podróży kamperem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko specjalizuję się w sesjach dla par, głównie wokół Kłodawy oraz w mniejszych miejscowościach w powiecie kolskim, takich jak Przedecz, Koło, Dąbie, Sompolno i Turek. Generalnie wykonuję sesje na terenie całej Polski, ale jestem również gotowa do podróży za granicę, by zrobić mój ulubiony ulotny rodzaj sesji zdjęciowych dla par. Zdobyłam doświadczenie w wielu sesjach ślubnych na całym świecie, dzięki czemu będę miała ogromne szczęście, aby uwiecznić Twoje wspólne wspomnienia w wyjątkowy sposób.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl