Zdjęcia ślubne Szamotuły - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Szamotuły

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko – pasjonująca fotografka ślubna i chętnie wykonuję sesje w Szamotułach i okolicach. Efekt mojej pracy doskonale łączy scenę tego ważnego dnia z uczuciami, które czuliście w jego trakcie. Wyjątkowe chwile odpłyną szybciej, niż Ci się wydaje, dlatego staram się uchwycić je w pięknych zdjęciach, którymi będziecie cieszyć się przez wiele lat. Jeśli poszukujesz profesjonalnej oprawy zdjęciowej do swojego ślubu, to myślę, że to jest dobry moment na to, żebyś się ze mną skontaktował. Z chęcią przeniosę te wyjątkowe chwile prosto na papier dla Ciebie i Twojej rodziny oraz przyjaciół.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako profesjonalna fotografka ślubna, Marie Filonenko wykonuje sesje w Szamotułach i powiecie szamotulskim, a także obejmującym Ostroróg, Obrzycko, Oborniki, Wronki i Pniewy. Oprócz tego, Marie oferuje sesje fotograficzne na terenie całej Polski, a nawet jest gotowa wybrać się w dalszą podróż, by wykonać usługę gdziekolwiek jest potrzebna. Dla Marii żadne wyzwania nie są zbyt duże i jest gotowa do pracy dla Spełnienia Państwa potrzeb.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Od lat realizuję reportaże ślubne w pięknych kościołach w okolicy. Zdjęcia wykonane w Parafii pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia lub Parafii pod wezwaniem Świętego Krzyża to idealna okazja, aby poczuć magię tego wyjątkowego dnia. Jako fotografka staram się nie przegapić ani jednego wzruszającego momentu dla przyszłych małżonków. Moim celem jest skupić się na detalach, aby stworzyć obraz, który będzie zachwycał i zachowywał piękną pamiątkę. Moim zadaniem jest również wykorzystanie oświetlenia i kompozycji, aby tworzyć zdjęcia z prawdziwą magią.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża, Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP i Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Mój reportaż ślubny oferuje wyjątkową i spersonalizowaną opowieść o tym wyjątkowym dniu. Wiem, jak intensywnym przeżyciem jest ślub i wiem, jak ważne są wspomnienia. Pracuję spostrzegawczo, szybko reagując na interesujące sytuacje i tworząc oryginalne artystyczne kadry. Dbam o szczegóły, często niedostrzegalne dla gości, zapraszając fotografowane osoby w różne piękne miejsca. Myślę, że wokół wyróżniają się atrakcyjne sale weselne jak Hotel Millenium, Restauracja EOL i Restauracja Hotel Millenium. Wszystko to po to, aby przedstawić oczekiwania pary młodej, a mój artystyczny reportaż ślubny wykraczał poza piękno ceremonii.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Millenium cechuje się atrakcyjną salą balową, a Restauracja EOL może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Hotel Millenium to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Kołodziejówka i Hotel Wartosław. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Olympic, Dwór Osieczek i Melodia Restauracja & Hotel też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl