Sesja chrztu Szamotuły - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Szamotuły

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Moje sesje Chrztu Świętego to kameralny moment, który chce uchwycić trwałą pamiątkę dla rodziny i dziecka. Jeśli szukacie specjalistki w województwie wielkopolskim, w okolicach miejscowości Szamotuły, zapraszam do kontaktu. Naprawdę lubię, kiedy rodzice opowiadają mi historię dziecka, dlatego polecam skontaktować się ze mną koniecznie z wyprzedzeniem, by w późniejszej rozmowie mogłam lepiej zobaczyć i usłyszeć. Ekskluzywne sesje na chrzest w województwie wielkopolskim czekają! Jak już dotrzecie do mnie - ja się postaram żeby było po prostu pięknie.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka, Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu na terenie miejscowości Szamotuły, jak też na terenie powiatu szamotulskiego i sąsiadujących miejscowości takich jak Ostroróg, Obrzycko, Oborniki, Wronki oraz Pniewy. Marie wychodzi poza granice powiatu i wykonuje sesje w innych regionach Polski. Jest gotowa do podróży, dlatego nie zdarzają jej się ograniczenia. Z przyjemnością odwiedzi Twoją okolicę.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Zajmowanie się sesjami chrztu jest dla mnie pasją. Próbuję do maksimum uchwycić najważniejsze i najbardziej emocjonalne chwile z tego trudnego dla dziecka wydarzenia. Zawsze staram się, aby moje reportaże w kościele wyglądały wyjątkowo. Dzięki intuicji i wysokim umiejętnościom fotograficznym tworzę niesamowite zdjęcia, dostrzegając najważniejsze momenty. Moje sesje chrztu odbywają się w pięknych kościołach w okolicy takich jak: Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa oraz Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża, Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP i Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl