Zdjęcia ślubne Ostroróg - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Ostroróg

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jedyna w swoim rodzaju sesja ślubna w Ostrorogu i okolicach! Jako fotografka oferuję, by to wyjątkowe wydarzenie zostało uwiecznione na pięknych, profesjonalnych zdjęciach. Dzięki mnie wykonane fotografie będą ożywiać chwile, które nadadzą waszemu weselu niesamowitą atmosferę. Chciałbyś skorzystać z moich usług? Skontaktuj się ze mną, a sprawimy, że wasze zdjęcia będą wyjątkowe.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka, Marie Filonenko jest doświadczoną specjalistką w sesjach ślubnych. Pracuje w powiecie szamotulskim, w którym wykonuje sesje w miejscowości Ostroróg i w innych miejscowościach sąsiadujących, takich jak: Szamotuły, Obrzycko, Wronki, Pniewy, Oborniki. Co więcej, Marie jest gotowa podróżować do innych regionów, aby profesjonalnie wykonać sesję w dowolnej części Polski. Chętnie uda się również poza kraj, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie fotografii ślubnej.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna wiem, jak ważne są dokumentalne zdjęcia kościelne. Staram się zawsze zaangażować i zobaczyć wydarzenia od najlepszych stron. Wychodzę z inicjatywą i skryptem, dzięki czemu sesja fotograficzna kościelna jest bardzo płynna. Mam doskonałe umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów i tworzenia ciekawych kadrów, wykorzystując piękne kościoły w mojej okolicy, takie jak Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP lub Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa. Dzięki temu Wasze zdjęcia ślubne w kościele będą wyglądać pięknie.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła, a także Parafia pod wezwaniem Świętej Urszuli Ledóchowskiej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Katarzyny, Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca Męczennika też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Mój reportaż z wesel jest zawsze szczególnie interesujący! Jestem bardzo spostrzegawcza, czuła na ciekawe sytuacje i szybko reaguję, podekscytowana nowymi kadrami. Pracuję bardzo ciężko, by jak najlepiej oddać atmosferę tego ważnego dla Państwa dnia. Lubię także odkrywać niebanalne miejsca - moją uwagę zawsze przyciągają Atrakcyjne sale weselne takie jak Hotel Millenium, Restauracja EOL czy Hotel Wartosław. Moja twórczość i pracowitość dają mi szansę na oryginalne fotografie pełne naturalnego uroku.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Millenium cechuje się atrakcyjną salą balową, a Restauracja EOL może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Wartosław to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Olympic i Dwór Osieczek. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Hotel Millenium, Kołodziejówka i Restauracja 100 Jezior też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl