Sesja ciążowa Swarzędz - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Swarzędz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, mam na imię Marie i fotografuję piękne chwile od kilku lat. Swarzędz i jego okolice kocham i uwielbiam tworzyć tu sesje ciążowe. Zachęcam do prześledzenia mojej oferty i do skontaktowania się ze mną! Moje sesje to wielkie wyzwanie i wiele radości. Chciałabym, aby moje zdjęcia uwieczniły zarówno spokój, jak i radość macierzyństwa. Chcesz, by Twoja sesja ciążowa była niepowtarzalna i urocza? Możesz na mnie liczyć. Przygotuje wyjątkową sesję, która będzie niezapomnianym wspomnieniem dla Ciebie oraz Twojej rodziny. Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji ciążowej w pięknym miejscu, skontaktuj się ze mną.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako profesjonalna fotografka ślubna Marie Filonenko ma swoją siedzibę w miejscowości Swarzędz oraz oferuje usługi w innych miejscowościach w powiecie poznańskim, takich jak: Poznań, Kostrzyn, Luboń, Pobiedziska czy Kórnik. Co więcej, Marie sesje ciążowe i innne wykonuje dla swoich klientów w innych częściach Polski i jest gotowa do podróży w inne regiony w celu wykonania pełnego magii sesji. Sesje realizowane są zawsze według potrzeb klienta i projektu. Marie Filonenko łączy w sobie nowoczesne i klasyczne fotografie, aby uzyskać równowagę między pomysłowymi i pięknymi zdjęciami.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl