Sesja zdjęciowa dla par Swarzędz - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Swarzędz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, Jestem Marie i fotografuję sesje dla par w Wielkopolsce. Przygotowuję nietuzinkowe sesje narzeczeńskie, ślubne i inne sesje miłosne. Wiem, jak stworzyć wyjątkową sesję, która będzie wspaniałą pamiątką dla małżeństwa. Zapraszam do Swarzędza i jego okolic, aby zrealizować niezapomniane zdjęcia. Mogę też spotkać się z Tobą w dowolnej innej lokalizacji, jaką wybierzesz. Skontaktuj się ze mną, jeśli szukasz wyjątkowych zdjęć artystycznych, które będą trwałym świadectwem Waszego uczucia. Odwiedź moją stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty i prac.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa pary obejmującej się w łóżku
  • Sesja zdjęciowa - para głaszcze psa na randce w kawiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje zdjęciowe dla par na terenie miasta Swarzędz i jego okolic poznańskiego powiatu, jak Poznań, Kostrzyn, Luboń, Pobiedziska lub Kórnik. Generalnie jest ona gotowa do podróży na terenie całej Polski, by zrobić sesję zdjęciową w dowolnym regionie. Poza tym, jeśli to konieczne, może wyjechać poza granice naszego kraju. Sesje możliwe są w plenerze lub w studio fotograficznym.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl