Sesja artystyczna Stęszew - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Stęszew

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka artystyczna i oferuję usługę tworzenia wyjątkowych sesji zdjęciowych w pobliżu Stęszewa. Poświęcam się tworzeniu pięknych, pamiętnych obrazów pełnych emocji i uczuć. Chciałabym wam pokazać, że możecie pozostawić piękną wspomnienie w postaci zdjęć. Z przyjemnością ustalię z wami warunki sesji i sprawię, aby wasze przeżycia opowiedziały nam niepowtarzalne historie. Serdecznie zapraszam do kontaktu, aby ustalić szczegóły.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jestem Marie Filonenko, profesjonalny fotograf zajmujący się artystyczną fotografią sesji narzeczańskich i rodzinnych. Działam na terenie Stęszew i innych miejscowości w powiecie poznańskim, takich jak Mosina, Puszczykowo, Luboń, Buk, Czempiń. Sesje otwarte są dla par z całej Polski i jestem gotowy do podróżowania do innych regionów. Wykonuję sesje, które pokazują naturalne relacje i prawdziwość. Chcę, aby moje zdjęcia pełniły funkcję pamiątek dla Ciebie i Twoich bliskich.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl