Sesja rodzinna Stęszew - plener na polu

Sesja rodzinna Stęszew

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko i jestem fotografką wykonującą rodzinne sesje zdjęciowe w okolicach Stęszewa, województwa Wielkopolskiego. Nad zatrzymaniem czasu, tworząc piękne wspomnienia dla rodziny, spędzam każdą wolną chwilę. Przychodzę z życzliwością i doświadczeniem. Uwieczniam emocje w mgnieniu oka i oferuję pamiątkę na lata. Poproś mnie o sprawienie, by Twoje rodzinne wspomnienia na zawsze pozostały wyjątkowe. Zadzwoń lub napisz do mnie, aby dowiedzieć się więcej i ustalić szczegóły sesji.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Marie Filonenko oferuje profesjonalne sesje rodzinne na terenie miejscowości Stęszew oraz innych miejscowości należących do powiatu poznańskiego, takich jak Mosina, Puszczykowo, Luboń, Buk, Czempiń. Ponadto, Marie jest gotowa do podróży i wykonania sesji fotograficznych w całej Polsce. Jestem otwarty na nowe wyzwania i możliwości, które możemy dzięki fotografii razem stworzyć.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl