Sesja artystyczna Śmigiel - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Śmigiel

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witam! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką. Przeprowadzam sesje zdjęciowe zarówno w miejscowości Śmigiel, jak i okolicznych miastach. Pomożę Ci stworzyć wyjątkowe i artystyczne zdjęcia. Oferuję fotografię portretową, ślubną oraz sesje lifestyle. Oferuję miesięczną wszechstronną promocję i prezentuję ostateczny produkt w atrakcyjnej estetyce. Jeśli chcesz wyrazić siebie w subtelny i kreatywny sposób, zadzwoń lub prześlij e-mail, aby omówić szczegóły. Zapewniam Ci, że zdjęcia odzwierciedlą Twoją niepowtarzalność.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka Marie Filonenko koncentruję się na Śmiglu oraz innych okolicznych miejscowościach w powiecie kościańskim, takich jak Kościan, Osieczna, Wielichowo, Leszno i Krzywiń. Regularnie odbywam sesje artystyczne na całym obszarze Polski i nie mam oporów przed dojazdem do innych regionów. Daj mi znać, jeśli będziesz potrzebować moich usług gdzieś poza moim podstawowym obszarem. Chętnie przemierzę dalekie odległości, aby wykonać dla Ciebie sesję.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl