Zdjęcia ślubne Leszno - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Leszno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie i pragnę zaprosić Cię na niezapomnianą sesję ślubną w Lesznie lub w okolicach! Jako doświadczona fotografka, łączę magię przyrody z subtelnym uchwyceniem chwil, tworząc unikalne i emocjonalne wspomnienia. Niezależnie od tego czy szukasz romantycznej scenerii, czy szaloną radość - poszukają razem idealnego miejsca, aby zamrozić te niezapomniane chwile w Twojej pamięci.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako zawodowy fotograf ślubny, Marie Filonenko świadczy swoje usługi jako fotograf w Lesznie i wokół niego. Sesje ślubne wykonuje w miejscowościach takich jak Rydzyna, Osieczna, Poniec, Śmigiel, Bojanowo i innych. Marie szczególnie lubi Leszno i okolicę ale jest gotowa do podróży w dowolne miejsce w całej Polsce. Ci co chcą się skusić by powierzyć jej pracę fotografa , będą mieli możliwość cieszyć się unikalną i spersonalizowaną sesją ślubną.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moim celem jest doprowadzanie do doskonałości w kwestii fotografii ślubnych. Uwielbiam szczegółowo fotografować z zaangażowaniem i inicjatywą podczas reportażu w kościele. Posiadam doskonałe umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów dzięki czemu mogę w pełni wykorzystać swoje wyobraźnię do tworzenia pięknych a zarazem ciekawych kadrów. W okolicy znajdują się piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela oraz Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej - to wszystko jeszcze bardziej sprzyja wyjątkowym i pięknym zdjęciom ślubnym.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego Padewskiego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Kazimierza Królewicza, Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża i Parafia pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moje reportaże ślubne to nie tylko chwilowe uchwycenie tego szczególnego dnia. Przykładam dużą wagę do detali, wyczuwam najbardziej interesujące sytuacje, dzięki czemu szybko potrafię zareagować, działając tak, aby sfotografować je w jak najlepszym ujęciu. Uważam, że praca jest kluczem do sukcesu. Z upływem czasu wypracowałam podejście, które zapewnia pełne zadowolenie Par Młodych. Pracuję z pasją, dbając o oryginalność oferowanych ujęć kadru, nawet jeśli jest to weselne miejsce doskonale mi znane, takie jak Hotel & Restauracja Antonińska, Kompleks Banderoza czy Sala Renoma.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel & Restauracja Antonińska cechuje się atrakcyjną salą balową, a Kompleks Banderoza może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Sala Renoma to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A. i Motel Grant, Restauracja. Poza tymi wcześniej wymienionymi Zamek w Rydzynie, Pałac Witosław i Pensjonat i Restauracja Rogatka też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl