Sesja rodzinna Śmigiel - plener na polu

Sesja rodzinna Śmigiel

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jeśli szukacie fotografki, która weźmie na swoje barki tworzenie pięknych wspomnień dla Was i Waszych najbliższych, to jestem Twoim osobistym fotografem!Stworzyłam swój domowy studio w pobliżu Śmigiela (województwo wielkopolskie). Oferuję sesję rodzinną która zapewni Wam wyjątkowe wspomnienia i zdjęcia, które zawsze zostaną z Waszymi bliskim w Waszych wspomnieniach. Dzięki mojej kreatywności, sprawię, że Wasze chwile będą autentyczne i proste. Zadowolę nawet najbardziej wymagających klientów. Przyjdź do mnie, a ja Ci to udowodnię! Dołącz do mojej licznej rzeszy klientów i poznaj bezcenność fotografii rodzinnej.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka rodzinna bardzo lubię tworzyć piękne wspomnienia dla moich klientów. Zazwyczaj wykonuję sesje fotograficzne na terenie miejscowości Śmigiel, która mieści się w powiecie kościańskim, a także w okolicznych miejscowościach takich jak: Kościan, Osieczna, Wielichowo, Leszno, Krzywiń. Ale również bardzo chętnie działam na terenie całej Polski oraz jestem otwarta na podróże do innych krajów! Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wspólną sesją to serdecznie zapraszam do kontaktu. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio, w którym znajdziecie wiele pięknych zdjęć, moich realizacji.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl