Sesja zdjęciowa dla par Rogoźno - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Rogoźno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, fotografka z miłością do robienia sesji zdjęciowych dla par. Oferuję usługi w okolicach Rogoźna i szerokiej okolicy, uwieczniając na zdjęciach Waszą jedyną i niepowtarzalną historię miłości. Sprawiam, że obrazom daleko jest do nudnego laurkowania, pokazując na nich naturalność i dynamikę Waszej relacji. Pragnę, by moje zdjęcia ukazywały Wam, jak pięknym jest bycie razem. Zajrzyj do mojego portfolio i skontaktuj się ze mną, abyśmy wspólnie uchwycili to wszystko w obiektywie. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i zrealizuję Wasze oczekiwania.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się w łóżku
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko działam głównie w miejscowości Rogoźno oraz sąsiednich miejscowościach w powiecie obornickim: Skoki, Wągrowiec, Budzyń, Oborniki, Murowana Goślina. Ale sesje ślubne i sesje portretowe wykonuję w całej Polsce i jestem gotowa do podróży między innymi regiony. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i tworzyć niezapomniane fotograficzne historie. Potrafię tworzyć piękne, pełne emocji fotografie ślubne i portretowe. Jeśli szukasz profesjonalnego i doświadczonego fotografa, zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną i umówienia sesji. Będę szczęśliwa, jeśli mogę stać się częścią Twoich wyjątkowych wspomnień.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl