Sesja rodzinna Rogoźno - plener na polu

Sesja rodzinna Rogoźno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam nazwisko Filonenko i jestem fotografką z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu sesji rodzinnych. Powierzając mi Państwa sesję rodzinną macie pewność, że zdjęcia, jakie powstaną z tego spotkania będą zachwycające i pełne magii. Chcielibyście dogłębnie zachować wspomnienia z zawierającym ważne chwile i szczególnych ludzi spotkaniem? Zapraszam do skontaktowania się ze mną i umówienia sesji rodzinnej w miejscowości Rogoźno i okolicach! Spędzenie wspólnie czasu w otoczeniu pięknej przyrody dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń i umożliwi mi nakreślenie waszej rodzinnej historii za pomocą zdjęć.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja noworodkowa - tata trzyma dziecko, a mama przytula się do jego rameinia
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka Marie Filonenko działam na terenie powiatu obornickiego, gdzie realizuję sesje rodzinne z lokalnymi rodzinami w Rogoźnie oraz w okolicznych miejscowościach, takich jak Skoki, Wągrowiec, Budzyń, Oborniki i Murowana Goślina. Co więcej, jestem gotowa do przemierzenia większych odległości i możliwości wykonywania sesji rodzinnych po całej Polsce i w innych krajach.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl