Sesja chrztu Rogoźno - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Rogoźno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Jeśli potrzebujesz wykonać piękne zdjęcia z okazji chrztu Twojego dziecka, to zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty! Chętnie odwiedzę Was w celu wykonania sesji w Okolicach Rogoźna, aby uwiecznić ten ważny moment. Przyjmuję zamówienia i realizuję je z profesjonalizmem - masz moje gwarancję! Zapoznaj się ze szczegółami na mojej stronie internetowej i kontaktuj się ze mną, jeśli chciałbyś usługi.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - portret niemowlęcia ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko oferuję sesje chrztu w mieście Rogoźno, w powiecie obornickim oraz w powiatach sąsiadujących takich jak Skoki, Wągrowiec, Budzyń, Oborniki i Murowana Goślina. Poza tym jestem gotowa wykonać sesje chrztu dla Państwa również poza tym obszarem, np. w całej Polsce. Uwielbiam podróżować, zwiedzać i odkrywać nowe, ciekawe miejsca. Jestem gotowa wykonać sesje chrztu w dowolnie wskazanej przez Państwa lokalizacji.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Fotografowanie sesji chrztu to dla mnie ogromna przyjemność. Uwielbiam obserwować wzruszenie staropatrzących i mine dzieci. Powierzone mi zadanie uwiecznienia tego ważnego momentu traktuję z pełnym zaangażowaniem, wprowadzając w reportaż odpowiedni klimat. Posiadam wieloletnie doświadczenie w fotografii rodzinnej. Mam bardzo dobrą orientację w okolicy, dzięki czemu sesja może odbywać się pięknych świątyniach, takich jak Parafia pod wezwaniem Św. Wita lub Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha. Potrafię akuratnie wyłapać istotne wspomnienia, tworzyć arcyciekawe kadry i dostrzegać emocjonalne szczegóły. Plus przygotowanych kilka dni wcześniej mam niezwykle trafne "cele".

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Wita cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem bł. Michała Kozala, b-pa i męczennika, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha, Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem Św. Barbary też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl