Zdjęcia ślubne Przedecz - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Przedecz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie i zajmuję się fotografią na terenie Przedecza i okolic. Chętnie pomoże Ci stworzyć piękną, wyjątkową pamiątkę ze swojego wielkiego dnia. Sprawimy, że Twoja sesja ślubna będzie trwałym i jedynym w swoim rodzaju pięknym doświadczeniem. Oferuję indywidualne podejście i zaprojektujemy zupełnie wyjątkową sesję ślubną dopasowaną do Twoich wizji i potrzeb. Idealnie, by zamienić ten jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu w wyjątkową sesję zdjęciową. Zapraszam do kontaktu, aby sprawdzić możliwości i rozpocząć współpracę. Bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytania i udzielę porady.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy ślubnej
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka uwielbiam robić sesje ślubne i inne wyjątkowe chwile. Działam na terenie Przedecza, a także całego powiatu kolskiego -Kłodawa, Koło, Sompolno, Dąbie, Ślesin, itd. Nie ograniczam się jednak do powiatu kolskiego i zawsze z przyjemnością wykonuję sesje w innych regionach.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Robiąc zdjęcia ślubne w kościele, uważam szczególnie, by osiągnąć doskonały efekt. Podczas reportażu z kościoła, staram się odwzorować atmosferę uroczystości, a co ważniejsze, wychwycić chwile pełne emocji, takie jak łzy szczęścia. Moje działanie jest skoncentrowane na tworzeniu interesujących kadrów i na kreatywnym wykorzystaniu obiektów z otaczającej przestrzeni. Potrafię odnaleźć piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny czy Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej, które zazwyczaj stają się głównymi bohaterami moich ujęć.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Dominika, a także Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem MB Częstochowskiej też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Rozpoczynając mój reportaż tworzę wspomnienia, które pozostaną z Państwa ślubu i wesela na zawsze. Dzięki mojej spostrzegawczości i zdolności do natychmiastowego reagowania na ważne dla Państwa momenty, możliwe jest uchwycenie wielu wyjątkowych i wzruszających chwil. Wykazuję pracowitość, nie tracąc czasu na niepotrzebne ujęcia. Moje zdjęcia cechuje oryginalność przy doborze kadrów. Dodatkowo, mam okazję fotografować piękne wnętrza w okolicznych salach weselnych, takich jak Hotel Trzy Stawy, Zajazd Basior, Karczma Miłosna. Moja wizja wiąże się z zachowaniem Państwa chwil szczególnych i stałym doskonaleniem warsztatu.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Trzy Stawy cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zajazd Basior może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Karczma Miłosna to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Rubina i Hotel Złotogórski. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Biały Fortepian, Zajazd Piłsudskiego i U Michała sala biesiadna i catering też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl