Sesja artystyczna Przedecz - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Przedecz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Moje pasjonujące sesje artystyczne dookoła miejscowości Przedecz są tym, co sprawia, że ludzie naprawdę się wyróżniają. Niepowtarzalne ujęcia w słonecznych sceneriach nadają fotografii niezwykły element. Jako profesjonalna fotografka nie tylko dostarczam najwyższej jakości usług, ale i całe swoje doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie fotografii. Pragnę, by mój klient był zadowolony z pełnego zaangażowania, jakie wkładam w każdą sesję artystyczną. Zapraszam do poznania mojej oferty i w celu wykonania profesjonalnej sesji artystycznej spokojnie skontaktuj się ze mną.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka artystyczna, moja działalność obejmuje całą Polskę, ale szczególnie miejscowości w obrębie powiatu kolskiego takie jak Przedecz, Kłodawa, Koło, Sompolno, Dąbie i Ślesin. Biorę udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, ale lubię pracować zarówno w studio, jak i poza nim. Jestem gotowa do wyjazdów do innych miejscowości i regionów, aby tworzyć dla ciebie wyjątkowe zdjęcia i filmy. Dzięki mojej pasji do tworzenia, moje prace mogą być widziane w Polsce i poza jej granicami.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl