Zdjęcia ślubne Turek - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Turek

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko, jestem profesjonalną fotografką, a moim głównym zainteresowaniem jest wykonywanie sesji ślubnych. Zajmuję się tym od lat, więc mam ogromne doświadczenie w wychwytywaniu ulotnych chwil. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług, jeśli szukacie pięknych zdjęć ze swojego ślubu w okolicach Tureka. Moje prace cechuje zachowanie wyjątkowości chwili, dzięki czemu stworzę dla Was wyjątkową pamiątkę. Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi, nie pożałujecie! Zapraszam do kontaktu poprzez moją stronę internetową, gdzie poznacie szczegóły mojej oferty.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko działa na terenie powiatu tureckiego i sąsiadujących miejscowości, w tym w Turek, Dobra, Tuliszków, Koło, Dąbie i Rychwał. Działam również na terenie całej Polski i jestem gotowa do podróży w inne regiony.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna cenię sobie inicjatywę i zaangażowanie w to, co robię. Kiedy fotografuję uroczystość w kościele, staram się dostrzec efektowne ujęcia, które oddają najważniejsze emocje tego wyjątkowego dnia. Mam wieloletnie doświadczenie w dostrzeganiu najdrobniejszych detali i potrafię wykorzystać ich urok w sposób harmonijny. Wiem, że na terenie Galicji są piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa czy Parafia pod wezwaniem Świętej Barbary, które dadzą wspaniałe tło dla moich zdjęć.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętej Barbary może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej, a także Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem św.Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem św.Jana Chrzciciela też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako doświadczony fotograf ślubny Marie Filonenko potrafię dostrzec interesujące szczegóły na weselu, błyskawicznie reagować na sytuacje i doskonale dobrać kadr, by uwiecznić dane zdarzenie. Chętnie wykorzystuję też uroki otoczenia oraz korzystam z dostępnych przestrzeni, tj. Karczma Biesiadna, Finezja sala bankietowa czy Restauracja Hotel “Pod Lasem”. Wiem, w jaki sposób podkreślić atmosferę i obrazować emocje. Zajmuję się swoją pracą z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu powstają zdjęcia wyróżniające się oryginalnością i doskonałą jakością. Większość z nich zostanie z uczestnikami na dłużej, by przywoływali wspomnienia z uroczystości.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Karczma Biesiadna cechuje się atrakcyjną salą balową, a Finezja sala bankietowa może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Restauracja Hotel "Pod Lasem" to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Weselna i Hotel Zajazd Europejski. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja Stylowa- kameralne wesele marzeń!, Gospoda pod Brzozami i Restauracja Herbowa na Zamku też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl