Sesja artystyczna Pniewy - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Pniewy

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko – fotografka wykonująca sesje artystyczne w całym województwie wielkopolskim i jego okolicach. W swojej pracy staram się tworzyć sesje, które mają przyciągnąć uwagę i pobudzić wyobraźnię. Czy odwiedzisz moją stronę i zobaczysz, jak wykorzystuję piękne miejsca w okolicach Pniew oraz jak przełamuję konwencje? Chętnie pomogę Ci stworzyć niezapomnianą sesję artystyczną.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka artystyczna Marie Filonenko głównie działam na terenie miejscowości Pniewy, a także okolicznych miast i miasteczek, w powiecie szamotulskim i okolicznych, takich jak: Lwówek, Ostroróg, Sieraków, Nowy Tomyśl, Wronki. Jestem również otwarta na wykonanie sesji w innych regionach w całej Polsce i gotowa na nowe wyzwania fotograficzne. Chętnie zajmę się zdjęciami interesujących Państwa projektów lub miejsc, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jestem w stałej gotowości do podróży i dostosowanie się do wymagań Czytelników, aby uzyskać wymarzone rezultaty, które obdarzą naszą pracę uznaną przez media.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl