Zdjęcia ślubne Międzychód - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Międzychód

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj, jestem Marie i specjalizuję się w robieniu sesji ślubnych na terenie miasta Międzychód i okolic. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu pięknych zdjęć ślubnych. Lubię zatrzymywać ważne chwile i dawać parom wspomnienia na całe życie. Każda sesja ślubna jest unikalna i specjalnie dopasowana do Waszych potrzeb. Z radością pomogę Wam stworzyć niesamowity obraz frędzeń ślubnych i weselnych. Przyjdź i sprawdź moje portfolio, staram się być na bieżąco i dzielić się moją pracą online. Chętnie rozmawiam o sesji ślubnej i doradzam jak ustawić się do zdjęć.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zmysłowe zdjęcia ślubne pary młodej całującej się w pościeli
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna dbam o to, by moi klienci otrzymali najwyższej jakości usługi. Moja praca obejmuje zazwyczaj teren miejscowości Międzychód oraz okolicznych miejscowości w obrębie powiatu międzychodzkiego, w tym Sieraków, Lwówek, Pniewy, Krzyż Wielkopolski, Wronki. Jestem jednak gotowa do podróży na terenie całej Polski i realizacji sesji na rzecz Klientów z innych regionów. Swoją pracę uzupełniam szkoleniami i warsztatami w siedzibie studia lub w studiach innych profesjonalnych fotografów.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Będąc fotografem ślubnym w kościele, czuję się wyjątkowo zaangażowana i poświęcam się temu całym sercem. Moją pasją jest tworzenie pięknych zdjęć i dostrzeganie cudownych chwil miłości między nowożeńcami. Uwielbiam wykorzystywać moje kreatywne umiejętności, by stworzyć klimat emocji w trakcie chwili ślubnego błogosławieństwa. W okolicy są piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Serca Maryi i Parafia pod wezwaniem NMP Niepokalanie Poczętej, gdzie staram się wykorzystywać różne techniki i kadry uwieczniając magiczny moment.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Serca Maryi cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem NMP Niepokalanie Poczętej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także Parafia pod wezwaniem Przemienia Pańskiego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Matki Odkupiciela, Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa i Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka ślubna, dbam o to, aby mój reportaż z wesela był wyjątkowy. Jestem bardzo spostrzegawcza, więc szybko reaguję na interesujące sytuacje w trakcie uroczystości. Pracuję ciężko, przed ślubem spotykam się z parą, aby poznać ich oczekiwania. Bardzo staram się też uchwycić najważniejsze chwile wyjątkowo, dzięki czemu moje fotografie mają niepowtarzalny charakter. Miejsca, wokół których kręcę wesela, to m.in. Restauracja 100 Jezior, Sala bankietowa Rynkowa, Dworek Drawa Agroturystyka - są to atrakcyjne miejsca, które cechują się piękną i oryginalną architekturą.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja 100 Jezior cechuje się atrakcyjną salą balową, a Sala bankietowa Rynkowa może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Dworek Drawa Agroturystyka to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są ELJAN Restauracja Cztery Strony Świata i Sala Kryształ. Poza tymi wcześniej wymienionymi Restauracja i Hotel Dom nad rzeką, Pałac Wiejce i Dwór Osieczek też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl