Sesja rodzinna Międzychód - plener na polu

Sesja rodzinna Międzychód

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko i wykonuję niezwykłe sesje rodzinne w Międzychodzie i okolicach. Jestem fotografką i chcę pomóc Ci uwiecznić piękne wspomnienia. Spraw, że obrazy staną się namiastką niematerialnego piękna, jakie zostało stworzone w oparciu o ukochane przez Ciebie osoby. Chcę Ci pomóc skomponować tego dnia najpiękniejszą opowieść. Daj mi szansę pokazania Ci, jak działa magia fotografowania! Proszę, odwiedź moją stronę internetową lub po prostu napisz do mnie. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka jestem z Międzychodu i uwielbiam wykonywać sesje fotograficzne w miejscowościach w tej okolicy, w tym Sierakowie, Lwówku, Pniewach, Krzyżu Wielkopolskim, Wronkach. Mam pełne doświadczenie w sesjach rodzinnych. Oprócz sesji na terenie powiatu Międzychodzkiego z zapałem podróżuję po całej Polsce w trosce o to, by wykonać dla moich klientów ujęcia, których szukają. Do moich usług należy nie tylko sesje rodzinne na terenie powiatu międzychodzkiego, ale również sesje pełne luksusu i pamiętnego momentu.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl