Sesja zdjęciowa dla par Margonin - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Margonin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką. Jeśli szukacie profesjonalnej sesji fotograficznej dla dwojga w Margoninie lub jego okolicy, to czujcie się wyjątkowo zaproszeni. Pozwólcie mi pokazać Wam prawdziwą magię zdjęć - otuleni blaskiem słońca i delikatnym wiatrem. Dzięki moim zdjęciom zatrzymać możecie te ulotne chwile w radosnym wspomnieniu. Zajrzyjcie na moją stronę internetową i skontaktujcie się ze mną, jeśli chcecie, abym stworzyła pełną uroku sesję zdjęciową.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret dziewczyny w okularach w plenerze
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka oferuję sesje zdjęciowe dla par w miejscowości Margonin oraz w sąsiednich i sąsiadujących miejscowościach, takich jak: Szamocin, Budzyń, Chodzież, Gołańcz, Wągrowiec i innych miastach w powiecie Chodzieskim. Do tego coś dla tradycjonalistów! Chętnie wykonuję sesje zdjęciowe w tradycyjnych miejscach związanych z historią i regionalnymi zabytkami. Mogę również zrealizować sesje w całej Polsce. Jestem gotowa podróżować w każde miejsce, jeżeli tylko chcesz, aby wykonać dla Ciebie serię wyjątkowych i niesamowitych zdjęć. Zapraszam do skorzystania z mojej usługi i do kontaktu ze mną oraz do rezerwacji terminu sesji.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl