Sesja rodzinna Margonin - plener na polu

Sesja rodzinna Margonin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie i jestem fotografką portretową. Sesje rodzinne wykonuję w województwie wielkopolskim i jego okolicach. Uwielbiam pozować do zdjęć rodzeństwa, rodziców z dziećmi i całe rodziny razem. W twojej okolicy znajduje się miejscowość Margonin, które jest piękną lokalizacją dla sesji. Zdjęcia, które wykonam, to pamiątka na lata, która będzie kojąć twoje serce. Spraw, aby twoja rodzina wyglądała najpiękniej, skontaktuj się ze mną i pozwól mi wykonać fantasticzną sesję. Twoje wyjątkowe chwile zostaną zamknięte na zawsze na zdjęciach. Zapraszam, pomogę zorganizować twoją idealną sesję.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja noworodkowa - portret z główką leżącego dziecka w rękach ojca
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuję sesje rodzinne na terenie miejscowości Margonin oraz innych sąsiadujących miejscowościach, takich jak: Szamocin, Budzyń, Chodzież, Gołańcz i Wągrowiec. Sesje wykonuję również poza granicami powiatu chodzieskiego – w całej Polsce oraz w innych regionach, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli będę miała okazję odwiedzić nowe miejsca, poznawać nowych ludzi i tworzyć piękne obrazy.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl