Sesja ciążowa Krzyż Wielkopolski - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Krzyż Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, to Marie Filonenko - profesjonalna fotografka. Z moich usług skorzystać mogą osoby z królestwa słodyczy czyli młode mamuśki i ich najukochańsze bobasy. Moja specjalizacja: sesje ciążowe w okolicach Krzyża Wielkopolskiego. Zapewniam niezapomnianą atmosferę i niepowtarzalne ujęcia. Realizuję dziecięce sesje ciążowe w plenerze, w studio lub w domu. Zapraszam do zapoznania się z moimi portfolio i dowiedzenia, jak wspaniałą pamiątką rodzinną jest każda sesja oczekiwań materiałnych. Chętnie odpowiem na twoje pytania i odkryję razem z tobą możliwość wyrażenia magii rodzinnego czaru na zdjęciach. Czekam na twojego maila lub telefon, aby usiąść i dalej omówić szczegóły.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Moją pasją jest przywracanie wspomnień poprzez sesje ciążowe. Aktywnie działam na terenie Krzyża Wielkopolskiego oraz innych miejscowości z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, w tym Wieleń, Sieraków, Wronki, Międzychód i Trzcianka. Ale oczywiście, nie ograniczam się do tego regionu - aktywnie wykonuję sesje na terenie całej Polski i nie boję się podróżować, aby uwiarygodnić Państwa wspomnienia! Wystraczy, że poprosisz mnie o przyjazd, a ja będę tam.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl