Sesja chrztu Krzyż Wielkopolski - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Krzyż Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem fotografką Marie Filonenko, specjalizującą się w sesjach chrzcinowych. Chętnie wykonam usługę sesji chrztu w miejscowości Krzyż Wielkopolski i jego okolicach. Zamierzonego celem jest oddanie prawdziwego charakteru chrzcin i podkreślenie jedynych w swoim rodzaju więzi między rodzicami a ich maleńkim bohaterem. Przekonaj się, jak wielkie emocje towarzyszą tak ważnej uroczystości - prześlij do mnie wiadomość i pozwól mi uświetnić ten niezwykły moment.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko aktywnie fotografuje sesje chrztu na terenie miejscowości Krzyż Wielkopolski oraz innych okolicznych miejscowości powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, takich jak: Wieleń, Sieraków, Wronki, Międzychód i Trzcianka. Co więcej, Marie szeroko otwarta jest również na podróże po całej Polsce. Gotowa jest do wykonywania sesji w dowolnym miejscu, by dostosować swoją pracę do Twoich potrzeb. Dzięki temu, Twoja przygoda fotograficzna z Marie będzie niezapomniana.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako profesjonalna fotografka chrztów, zaangażowanie, inicjatywa i doskonałe umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów są dla mnie niezwykle ważne. Potrafię wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, aby przedstawić piękne i wyjątkowe wspomnienia dla Rodziców i ich dziecka. W okolicy mam do dyspozycji piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego oraz Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzięki którym strzelam piękne ujęcia.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Rocha to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Matki Bożej i Świętego Michała, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Przemienia Pańskiego, Parafia pod wezwaniem św.Józefa i Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl