Sesja zdjęciowa dla par Koło - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Koło

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Poszukujecie fotografa na swoją sesję zdjęciową? Usiądźcie wygodnie i zapoznajcie się z moją ofertą. Jestem Marie Filonenko – doświadczona fotografka, dla której przygotowanie idealnych sesji dla par to wielka pasja. Zapewniam, że sesja, o którą wnioskujecie będzie niezapomnianym przeżyciem. Przyjmuję zlecenia z Koła i okolic. Skontaktujcie się ze mną i umówcie pierwszą sesję! Posiadam ponad 5-letnie doświadczenie w tworzeniu pięknych zdjęć i z przyjemnością uwiecznię Wasze chwile wyjątkowości.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko oferuję zdjęcia plenerowe i sesje dla par w miejscowości Koło i innych okolicznych miejscowościach, takich jak: Dąbie, Kłodawa, Sompolno, Turek i Przedecz. Zawsze jestem również gotowa wyjechać poza powiat kolski, aby wykonać sesję w innych regionach Polski i nie tylko. Cenię sobie wyjątkowość każdej sesji i gotowa jestem, aby dostosować się do potrzeb moich klientów. Dlatego, jeśli szukasz fotografa do uchwycenia ważnych chwil, zapraszam tutaj. Z wielką pasją wykonuję pracę, abyś mógł cieszyć się pięknymi wspomnieniami, które będziesz mieć na lata.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl