Sesja artystyczna Rydzyna - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Rydzyna

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem fotografka, Maria Filonenko, i szukam osób chętnych, by na zdjęciach uwiecznić ich emocje, osobowość i osiągnięcia. Chcesz wyjść poza zwykłe zdjęcia? Chcesz zrobić sesję artystyczną? Wspaniale! Zgłoś się do mnie. Wykonuję sesje fotograficzne w Rydzynie i okolicach. Pokażę Ci niewypracowane trasy, niesamowite sceny i diametralnie odmienne sytuacje, w których Twoje serce będzie bijąć jeszcze mocniej. Przeżyj coś wyjątkowego z moją pomocą! Dowiedz się więcej o mojej ofercie i skontaktuj się ze mną, jeśli interesuje Cię wykonanie sesji fotograficznej w Rydzynie.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Marie Filonenko wykonuje sesje artystyczne na terenie miejscowości Rydzyna oraz powiatu leszczyńskiego, obejmującego Leszno, Poniec, Bojanowo, Osieczna, Krobia. Marie robi również sesje w całej Polsce oraz wyjeżdża w inne regiony, gotowa do pracy nad niesamowitymi projektami. Jest zawsze otwarta na nowe inspiracje i doświadczenia! Dołącz do niej na swojej drodze fotograficznej i poznaj świat oka Marie Filonenko.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl