Sesja zdjęciowa dla par Krzywiń - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Krzywiń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką. Moim marzeniem jest pomaganie parom wyrazić swoją miłość i wspaniałe chwile w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Chętnie robię sesje zdjęciowe dla par w Krzywińskiej okolicy i tworzę niezwykłe wspomnienia, które będziecie cieszyć się nawet po wielu latach. W razie wątpliwości lub jeśli chcesz po prostu poznać moją ofertę, zapraszam do kontaktu. Chętnie opowiem Ci więcej o swojej pracy i pomogę Ci maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego zdjęcia.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa - para głaszcze psa na randce w kawiarni
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka wykonuję sesje ślubne i rodzinne na terenie miejscowości Krzywiń i okolicznych miejscowości w powiecie kościańskim, w tym w Osiecznej, Gostyni, Dolsku, Kościanie i Śremie. Moi klienci uwielbiają sesje ślubne na łonie natury, ponieważ jestem gotowy na długie i przepiękne, jednodniowe sesje zdjęciowe. Zazwyczaj wybieramy plenery wzdłuż Warty, a także w sąsiednich miejscowościach i lasach. Oprócz kraju, w którym mieszkam, chętnie podróżuję po całej Polsce i nie tylko, gdzie moi klienci chcą zrobić piękne zdjęcia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl