Sesja zdjęciowa dla par Wągrowiec - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Wągrowiec

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć marzycieli i miłośnicy pięknych zdjęć! Jestem Marie Filonenko, fotografka z Wielkopolski. Jeśli szukacie profesjonalnej sesji plenerowej dla Was lub dla Waszych bliskich, to jestem tu właśnie dla Was! Profesjonalny i odważny styl, który proponuję, na pewno pomoże Wam stworzyć niezapomniane i unikalne ujęcia. Pracuję głównie w Wągrowcu i okolicach, jednak oferuję też wyjazdy nad morze lub w góry, które są częścią usługi. Wybierzcie mnie i zaskoczcie się zachwycającymi zdjęciami, które będą Wam służyć jako piękna pamiątka na całe życie.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa - para śmieje się podczas podróży kamperem
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

„Jako fotografka ślubna i na sesje dla par, jestem aktywna na terenie powiatu wągrowieckiego i sąsiadujących takich jak: Rogoźno, Skoki, Gołańcz, Budzyń, Margonin. Sesje wykonuję również w całej Polsce, a czasem nawet poza granicami naszego kraju. Jestem zawsze gotowa do wyruszenia nowymi drogami, aby pomóc spełnić Wasze marzenia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl