Sesja zdjęciowa dla par Budzyń - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Budzyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Szukasz fotografa, który wykona dla was sesję fotograficzną w charakterze narzeczeńskim? Chcesz spędzić ten czas w pięknych miejscowościach Wielkopolski? Jestem fotografką Marie Filonenko - pomogę Wam zamienić piękne wspomnienia na wspaniałe wspomnienia! Specjalizuję się w sesjach narzeczeńskich w Budzyniu i okolicy. Pozwól mi zatrzymać Waszą miłość i uczucia dla siebie nawzajem. Pikny album i albumy ślubne są mile widziane.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna i autorka zdjęć obwodów narzeczeńskich Marie Filonenko specjalizuje się w sesjach dla par w okolicy miejscowości Budzyń, obejmującej powiat chodzieski i najbliższe okolice w tym: Chodzież, Margonin, Rogoźno, Wągrowiec i Szamocin. Mogę także dojechać do innych regionów całej Polski, aby wykonać dla Ciebie sesje zdjęciowe! Jestem gotowa do podróży i zawsze z entuzjazmem zgadzam się na wszelkie wyzwania! Z każdą sesją, jak i podróżą, moja twórcza strona rośnie, więc zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i współpracy ze mną.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl