Sesja artystyczna Ostrów Wielkopolski - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Ostrów Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko, fotografka! Pragnę zaprosić Cię na sesję artystyczną w województwie wielkopolskim oraz okolicznych miejscowościach. Przygotowuję dla Ciebie niezapomniane doświadczenie, które wyróżni Twoje wspomnienia. Zabierz swoje ulubione ubrania, aby uwiecznić tę wyjątkową chwilę. Uwierz mi, że za moim obiektywem czeka na Ciebie magia! Serdecznie zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną i do zapoznania się z moją ofertą. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka z Ostrów Wielkopolskiego, Marie Filonenko wykonuje sesje artystyczne na terenie swojej miejscowości oraz wszystkich sąsiadujących, takich jak Raszków, Odolanów, Nowe Skalmierzyce, Mikstat, Sulmierzyce. Marie świadczy też usługi fotograficzne na terenie całego kraju, jeśli klienta stać na podróż w dowolne miejsce w Polsce. Przygotowana jest również do wykonywania zdjęć poza granicami kraju.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl