Sesja zdjęciowa dla par Sulmierzyce - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Sulmierzyce

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie i jestem fotografką. Chętnie wskażę Ci wyjątkowe, pamiętne miejsca na sesję zdjęciową na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizuje się w sesjach pary, dlatego jeśli szukasz odpowiedniego miejsca, aby uwiecznić wspólną miłość, zapraszam do kontaktu. Jestem otwarta na nowe pomysły i służę swoim doświadczeniem, abyście mogli cieszyć się piękną sesją zdjęciową w wybranym przez Was miejscu. Niech ujęcia pary będą wyjątkowe i cudowne! Skontaktuj się ze mną i doceń piękno swego wyjątkowego związku.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się pod prysznicem
  • Sesja zdjęciowa - para stoi przed swoim kamperem w lesie
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko oferuje sesje zdjęciowe dla par na terenie Sulmierzyc i innych miejscowości wchodzących w skład powiatu krotoszyńskiego, takich jak Odolanów, Zduny, Krotoszyn, Raszków oraz Ostrów Wielkopolski. We wszystkich tych miejscowościach można skorzystać z usług Marie. Poza tymi miejscami, Marie wykonuje sesje na terenie całej Polski, a także jest otwarta na podróże aby dotrzeć do innych regionów. Wyjątkowe sesje fotograficzne dla par są udziałem Marie bez względu na lokalizację.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl