Sesja chrztu Ostrów Wielkopolski - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Ostrów Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka związana z Wielkopolską i specjalizująca się w wykonywaniu sesji chrztu. Jestem w stanie wykonać sesję w miejscowości Ostrów Wielkopolski i okolicach, żebyście mogli ponownie przeżywać tą wyjątkową chwilę po latach. Przedmiotem mojej pracy jest tworzenie dla Was niezapomnianych i pięknych wspomnień. Zapewniam niezrównanego pierwszego zdjęcia Waszej pociechy. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu w celu uzyskania szczegółów.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - gromnica i pamiątka
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko specjalizuje się w wykonywaniu sesji chrztu w powiecie ostrowskim oraz w jego okolicznych miejscowościach takich jak: Ostrów Wielkopolski, Raszków, Odolanów, Nowe Skalmierzyce, Mikstat, Sulmierzyce. Marie z chęcią wybiera się też w inne regiony polski i jest gotowa na podróże do różnych miejsc, aby wykonywać sesje tam, gdzie jej usługi są potrzebne. Dlatego oferuje swoje usługi na terenie całego kraju.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Urodzenie dziecka to wyjątkowa chwila. Ja jestem wystarczająco szczęśliwa, że mogę uczestniczyć w tej niezapomnianej, podniosłej uroczystości chrztu. Dzięki swoim inicjatywie oraz kreatywnemu podejściu sesje chrztu wykonane przeze mnie są pełne wspaniałych, wyrażających emocje chwil. Moje sesje chrztu są niemal zawsze realizowane w zabytkowych kościołach okolicy dostarczając pięknych, niepowtarzalnych tła takich jak Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego, czy Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej. Doskonale jestem w stanie wychwycić wszelkie szczegóły, które czynią taką uroczystość jedyną w swoim rodzaju.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski, Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego Padewskiego i Parafia pod wezwaniem Św. Pawła Apostoła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl